모든 제품
키워드 [ outdoor portable power station ] 시합 87 상품.
3000W Portable Power Station with Type C Flashlight and Cigar Lighter for Outdoor Emergency Use
| 배터리 용량: | 5376Wh |
|---|---|
| AC 입력: | 최대 1600W |
| 태양 충전: | 650W 12-80V/DC8.5A 최대 |
Wheeled Portable Power Station with MPPT Controller and LED Display for Outdoor Solar Charging
| 배터리 유형: | LifePo4 |
|---|---|
| 배터리 용량: | 5376Wh |
| AC 입력: | 최대 1600W |
3000W 5376Wh Portable Power Station with MPPT Solar Charging and Type C Ports for Home Emergency and Outdoor Camping
| 배터리 유형: | LifePo4 |
|---|---|
| 배터리 용량: | 5376Wh |
| AC 입력: | 최대 1600W |
1008Wh LiFePO4 배터리와 순수 시노파 인버터와 함께 긴급 및 야외 사용을위한 1200W 휴대용 발전소
| 배터리 유형: | LifePo4 |
|---|---|
| 인버터 유형: | 순수한 사인파 |
| 컨트롤러 유형: | MPPT |
270Wh 리튬 배터리 및 태양광 충전 기능이 있는 300W 휴대용 발전소
| 배터리 용량: | 270WH / 78000mAH /3.7V |
|---|---|
| 입력 재충전: | DC15V/3.0A |
| 태양 충전: | DC5521 13V ~ 26V/3.0A MAX |


